Home poboljšati Lokacija prenijeti oglasi popularan
VicksWeb Hrvatska

Dobrodošli u VicksWeb™

Flag Counter

© VicksWeb Hrvatska d.o.o

O nama | Privatnost | Pomoć | Uvjeti | Feedback | Sigurnost | Usluge

TELEVIZIJA O2 - srijeda
Izvor:  TV program - Sportski
Srijeda, 22 Siječanj 2020 07:00

06:00 Preživjeti divljinu
06:45 Fora i fauna
07:15 Kuhinja
08:15 Tra�erica
08:45 Crtani filmovi
11:30 Fora i fauna
12:00 Preživjeti divljinu
13:00 Nemoj da zvocaš
13:40 Top Shop
14:00 Lud, zbunjen, normalan, serija
15:00 TV ÄŒorba
15:25 Kviz: Å toperica
16:00 O2 Vesti
16:30 O2 Fokus
16:50 O2 Sportski pregled
17:00 Galileo
17:50 TV ÄŒorba
18:20 Kviz: Å toperica
19:00 Lud, zbunjen, normalan, serija
20:00 Kuhinja
21:00 Gremlini 2: Novo leglo, igrani film, komedija
23:15 O2 Vesti
23:45 O2 Fokus
00:05 O2 Sportski pregled
00:15 Vampirski dnevnici
01:15 Tra�erica
02:00 Gremlini 2: Novo leglo, igrani film, komedija
04:00 Vampirski dnevnici
05:00 Kviz: Å toperica
05:30 Vice
06:00 Preživjeti divljinu

OBN - srijeda
Izvor:  TV program - Makedonska televizija
Srijeda, 22 Siječanj 2020 07:00

06:50 Dila
07:55 Gormiti
08:10 Robocar Poli u prometu
08:25 Robocar Poli
08:35 Luna Petunia
08:45 Maša i medvjed
08:55 Tobot
09:05 Oluja
09:55 Top Shop, teleprodaja
10:10 Bella, turska serija
11:00 Shopping Kraljica (BiH), zabavni program
11:50 Top Shop, teleprodaja
12:05 Stol za 4, kulinarski show
13:00 Sestre, indijska serija, 669 i 670 epizoda
14:15 Top Shop, teleprodaja
14:30 Ranjene ptice, turska serija
15:30 OBN Info
15:35 Zakletva, turska serija
16:30 Shopping Kraljica (BiH), zabavni program
17:30 Stol za 4, kulinarski show
18:30 OBN Info
19:00 Dila
20:00 Zakletva, turska serija
20:50 Ranjene ptice, turska serija
21:45 Sestre, indijska serija, 671 i 672 epizoda
23:00 Vaš magazin
23:35 Shopping Kraljica (BiH), zabavni program
00:20 Kako vrijeme prolazi
01:10 OBN Info
01:40 Oluja
02:25 Bella, turska serija
03:10 OBN Info
03:40 Vaš magazin
04:10 Stol za 4, kulinarski show
05:00 Taboo, dokumentarni program, r.., serija

Radio Televizija BN SAT - srijeda
Izvor:  TV program - Makedonska televizija
Srijeda, 22 Siječanj 2020 07:00

06:30 Dobro jutro, Srpska, Jutarnji program
09:00 Gorka zemlja
10:00 Uz casicu razgovora
12:00 Novosti, Info
12:15 Tv Ordinacija
14:05 Pogrešan �ovjek
15:30 Moj doktor, moje zdravlje
16:00 Dnevnik 1, Info, informativni
16:20 Cista ljubav
17:05 Žena
18:00 Danas u Srpskoj, Info
18:25 Gorka zemlja
19:30 Dnevnik 2, Info, informativni
20:00 Prevtrljivo srce
20:50 Nijesmo mi od juce
22:30 Dnevnik 3, Info, informativni
23:00 Gorka zemlja
00:00 Glas Amerike, Info
00:30 Elif
01:15 Cista ljubav
02:00 Dnevnik 3, Info, informativni
02:30 Nijesmo mi od juce
04:00 Danas u Srpskoj, Info
04:25 Zlatni dvori

TV5Monde Asia - srijeda
Izvor:  TV program - Dokumentarni
Srijeda, 22 Siječanj 2020 07:00

06:00 TV5MONDE LE JOURNAL
06:10 L'INVITÉ
06:20 Un jour sur Terre
06:25 La séquence du filmeur
06:29 Télématin
06:53 MERCI PROFESSEUR !
06:56 Le court du jour: entrepreneur stories
07:00 Télématin
07:27 Un livre, un jour
07:29 Ça roule en cuisine
07:56 TENDANCE XXI EXPRESS
08:02 DES CHIFFRES ET DES LETTRES
08:30 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
08:56 HAN - Hommes, animaux, nature
09:22 SENTINELLES DE LA NATURE
09:30 PASSE-MOI LES JUMELLES
09:57 HISTOIRES DE TIMBRES
10:00 YÉTILI
10:08 YÉTILI
10:17 Petit Malabar
10:21 Max et Maestro
10:33 Will
10:35 TOP SCIENCE
11:01 Vestiaires
11:04 Plus belle la vie
11:29 Un si grand soleil
11:52 Parents mode d'emploi
11:56 Parents mode d'emploi
11:59 QUESTIONS POUR UN CHAMPION
12:30 TEMPS PRÉSENT
13:23 Un jour sur Terre
13:30 TV5MONDE LE JOURNAL
13:50 MÉTÉO
13:54 Moi, grosse
15:22 Acoustic
15:47 ÉCHO-LOGIS
16:02 Dans mes pas
16:55 Les maîtres du fromage
17:48 L'art et la matière
18:02 Kepler(s)
18:51 Kepler(s)
19:40 ÉCHO-LOGIS
19:53 Hep taxi ! Express
20:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
20:23 MÉTÉO
20:26 Le journal de l'économie
20:30 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 2E PARTIE
20:50 L'INVITÉ
20:58 64' L'ESSENTIEL
21:03 TEMPS PRÉSENT
21:55 CLIN D´OEIL SUR LE MONDE
22:00 LE JOURNAL DE LA RTBF
22:25 Les maîtres de la truffe
23:18 C dans l'air
00:23 TENDANCE XXI EXPRESS
00:30 LE JOURNAL DE LA RTS
00:56 SHAMENGO, LES PIONNIERS DU NOUVEAU MONDE
01:00 LE JOURNAL DE FRANCE 2
01:26 MERCI PROFESSEUR !
01:30 TV5MONDE LE JOURNAL
01:50 Le journal de l'économie
01:54 Le court du jour: Paléofutur
01:58 Un livre, un jour
02:00 TV5MONDE LE JOURNAL
02:20 C dans l'air
03:26 C'est du belge
03:51 Ça roule ! Ailleurs
04:00 TV5MONDE LE JOURNAL
04:20 L'INVITÉ
04:29 Plus belle la vie
04:54 Parents mode d'emploi
04:57 Parents mode d'emploi
05:00 Polynésie, une quête des origines
05:50 #VF
05:55 #VF
06:00 TV5MONDE LE JOURNAL

HRT 2 - srijeda
Izvor:  TV program - Hrvatska televizija
Srijeda, 22 Siječanj 2020 07:00

06:42 Vrtuljići, crtana serija
06:54 Vrtuljići, crtana serija
07:05 Juhuhu
07:06 Pjesmice i brojalice: Pahuljice padajte
07:08 Juhuhu
07:10 Rita i krokodil, crtana serija
07:15 Rita i krokodil, crtana serija
07:20 Juhuhu
07:22 Zvrko ide u ÄŒudosvijet, crtana serija
07:33 Ninin kutak za male: Šašave školice
07:38 TV vrtić: Rogovi 2.
07:49 Juhuhu
07:50 Zmajić Kokos, crtana serija
08:03 Juhuhu
08:04 Mišo i Robin: Lopta
08:10 Njama, njam: Krastavac
08:15 Juhuhu
08:17 Vedranovi velikani: Teo Čotić
08:27 Juhuhu
08:29 Laboratorij na kraju svemira: Elektromagneti
08:38 Pepa Praš�ić, crtana serija
08:43 Pepa Praš�ić, crtana serija
08:48 Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija
08:59 Hej Dagi, serija za djecu
09:09 Pri�e iz kućice na drvetu, serija za djecu
09:16 Nella, viteška princeza, crtana serija
09:39 Alvin i vjeverice, crtana serija
09:50 Alvin i vjeverice, crtana serija
10:03 Anadroidi, igrana serija za djecu
10:27 Noćne more iz svijeta prirode, serija za djecu
10:58 Luka i prijatelji: Prezimljavanje životinja
11:30 Heartland, serija
12:16 Izradi sam: Dje�ji štednjak
12:26 Nećemo reći mladenki, dokumentarna serija
13:13 Istina ili mit: Istovremeno uzimanje lijekova i soka od grejpa je opasno po zdravlje
13:24 Sezona lova na selu
15:00 Baština: Gvatemala, dokumentarna serija
16:00 Regionalni dnevnik
16:43 Tajni život zoološkoga vrta, dokumentarna serija
17:33 Luda kuća, humoristi�na serija
18:11 Kuhan i pe�en
19:05 Alvin i vjeverice, crtana serija
19:16 Alvin i vjeverice, crtana serija
19:31 POPROCK.HR
20:05 Budimpešta: EP u vaterpolu, emisija, sport
20:20 Budimpešta: EP u vaterpolu - 1/4 finale: Hrvatska - Gr�ka, prijenos, sport
21:46 Zakon ja�eg
23:48 Amerikanci, serija
00:39 Sretnik, serija
01:27 Sezona lova na selu
02:56 Noćni glazbeni program - Spotovi
05:32 Knjiga ili život

Fashion TV - srijeda
Izvor:  TV program - Dokumentarni
Srijeda, 22 Siječanj 2020 07:00

06:00 HAIRSTYLES
06:30 MODEL TALKS
06:55 F-PEOPLE
07:00 FASHION & SPORTS
07:30 FITNESS
07:55 FASHION WEEK
08:00 SKINCARE
08:30 MAKE-UP
08:55 F-PEOPLE
09:00 FTV SPECIAL
09:30 FTV SPECIAL
09:55 FASHION WEEK
10:00 DESIGNERS
10:30 DESIGNERS
10:55 F-PEOPLE
11:00 FASHION KIDS
11:30 FASHION KIDS
11:55 FASHION WEEK
12:00 Top Photoshoots
12:30 Top Photoshoots
12:55 F-PEOPLE
13:00 FASHION FILMS
13:30 FASHION FILMS
13:55 FASHION WEEK
14:00 FASHION DESTINATION
14:30 FASHION DESTINATION
14:55 F-PEOPLE
15:00 TOP MODELS
15:30 TOP MODELS
15:55 FASHION WEEK
16:00 DESIGNERS
16:30 DESIGNERS
16:55 F-PEOPLE
17:00 FASHION TEENS
17:30 FASHION TEENS
17:55 FASHION WEEK
18:00 BRIDAL
18:30 BRIDAL
18:55 F-PEOPLE
19:00 MADE IN INDIA
19:30 MADE IN INDIA
19:55 FASHION WEEK
20:00 Fashion News
20:30 Fashion News
20:55 F-PEOPLE
21:00 FTV SPECIAL
21:30 FTV SPECIAL
21:55 FASHION WEEK
22:00 FASHION FILMS
22:30 FASHION FILMS
23:00 TOP MODELS
23:30 TOP MODELS
00:00 DESIGNERS
00:30 DESIGNERS
01:00 Top Photoshoots
01:30 Top Photoshoots
02:00 FASHION FILMS
02:30 FASHION FILMS
03:00 TOP MODELS
03:30 TOP MODELS
04:00 DESIGNERS
04:30 DESIGNERS
05:00 Top Photoshoots
05:30 Top Photoshoots
06:00 MODEL TALKS

DMC televizija - srijeda
Izvor:  TV program - Dječji
Srijeda, 22 Siječanj 2020 07:00

09:00 Hit dana
09:05 Top 10
09:40 DMC hitovi
10:00 PET ZA PET
10:30 DMC PREDSTAVLJA
11:00 DMC hitovi
11:30 DALMATINSKA PISMA
12:00 Hit dana
12:05 DMC hitovi
12:30 POP
13:00 DMC hitovi
13:30 Urban rock
14:00 DMC hitovi
14:30 DMC PREDSTAVLJA
15:00 Hit dana
15:05 RITAM ZABAVNE GLAZBE
16:00 Tambura
16:15 DMC hitovi
16:30 NARODNO
17:00 DMC hitovi
17:30 PET ZA PET
18:00 Hit dana
18:05 DMC PREDSTAVLJA
18:30 ZLATNA RIBICA
19:30 DMC hitovi
20:00 BAND STORY
21:00 Hit dana
21:05 DMC TULUM
22:00 Party mix
23:00 Hit dana
23:05 TRAP ZONA
00:00 Noćni program
05:00 Dobro jutro

HappyTV - srijeda
Izvor:  TV program - Sportski
Srijeda, 22 Siječanj 2020 07:00


24 Kitchen - srijeda
Izvor:  TV program - Dokumentarni
Srijeda, 22 Siječanj 2020 07:00

06:00 Nešto slatko s Pavelom Pavlovom
06:30 Kod Giovannija
06:55 Rick Stein: Od Venecije do Istanbula
08:00 Jamie Oliver: Sve za 30 minuta
08:30 Jamie Oliver: Sve za 30 minuta
09:00 Rudolphova pekarnica
09:30 Rudolphova pekarnica
10:00 Najbolji recepti na svijetu
10:30 Najbolji recepti na svijetu
11:00 Vidimo se u kuhinji
11:30 Dobar tek
12:00 Mesne tajne
12:30 Laki obroci
13:00 Za Patinim meksi�kim stolom
13:30 Za Patinim meksi�kim stolom
14:00 Rick Stein: Od Venecije do Istanbula
15:00 Jamie Oliver: Sve za 30 minuta
15:30 Jamie Oliver: Sve za 30 minuta
16:00 Vidimo se u kuhinji
16:30 Dobar tek
17:00 Rudolphova pekarnica
17:30 Rudolphova pekarnica
18:00 Najbolji recepti na svijetu
18:30 Najbolji recepti na svijetu
19:00 Mesne tajne
19:30 Laki obroci
20:00 Moja je kuhinja najbolja: Novi Zeland
21:00 Za Patinim meksi�kim stolom
21:30 Za Patinim meksi�kim stolom
22:00 Rick Stein: Od Venecije do Istanbula
23:05 Rudolphova pekarnica
23:35 Rudolphova pekarnica
00:05 Dobar tek
00:35 Jamie Oliver: Sve za 30 minuta
01:05 Jamie Oliver: Sve za 30 minuta
01:35 Vidimo se u kuhinji
02:05 Najbolji recepti na svijetu
02:30 Najbolji recepti na svijetu
03:00 Moja je kuhinja najbolja: Novi Zeland
03:45 Kod Giovannija
04:15 Jamie Oliver: Sve za 30 minuta
04:40 Jamie Oliver: Sve za 30 minuta
05:05 Mesne tajne
05:35 Laki obroci
06:00 Nešto slatko s Pavelom Pavlovom

POP TV - srijeda
Izvor:  TV program - Srbijanska televizija
Srijeda, 22 Siječanj 2020 07:00

06:00 24UR
07:00 OTO �ira �ara
07:01 YooHoo i prijatelji
07:35 PAW Patrol, Psići Spašavaju Utrku Gradona�elnika, serija
08:00 Pikica in Pepermint
08:10 Grizzy i plavi glodavci
08:20 Govore�i Tom in prijatelji
08:35 Reka ljubavi
09:30 Kad srce kaže da
10:20 Jutranja ptica
11:10 Jutranja ptica
12:00 Ćerke
12:50 Ćerke
13:45 Reka ljubavi
14:45 Kad srce kaže da
15:35 Bit ćeš moja
16:30 24UR popoldne
17:00 Jutranja ptica
17:55 Jutranja ptica
18:50 24UR - vreme
18:55 24UR
20:00 Gospodin Savršeni
21:10 Dobri zdravnik
22:05 24UR ZVEÄŒER
22:40 Ugrabljeni, Kidnapped, ameriške nanizanke, serija
23:30 Lucifer
00:20 Vikinzi
01:10 Dobri zdravnik
02:00 24UR ZVEÄŒER
02:35 Zvoki no�i
06:00 24UR

<< < Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća > >>